0212 570 64 64

Sosyal Medyada Biz}

Güngören Spa Merkezi

Güngören Spa Merkezi
Güngören ilçesi içerisinde oldukça popüler olan Güngören spa merkezi kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet sağlamaktadır. Aile ve bireysel olarak tercih edilebilen sağlık merkezi kapalı ve açık yüzme havuzları ile de hizmet sunmaktadır. Sağlık merkezi merkez olarak kaliteli ve yeni sistemlere uygun olarak tasarlanmış bir yapı içerisinde müşteri taleplerini karşılamaktadır.
Aile Banyosu
Masaj
Spa
Sauna
Türk Hamam
Jakuzi
Buhar odası
.Spa, sauna, buhar banyosu, masaj salonu ve jakuzi gibi bütün hizmetlerde profesyonel ekiplerimiz yardımı ile kullanılmaktadır. Masörler profesyonel ve eğitimli kişilerden oluştuğu için müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sağlık merkezinden çıkarken kendinizi yeniden doğmuş gibi genç ve dinamik hissedeceksiniz.
Türk Hamamı
Osmanlı geleneklerine uygun olarak tasarlanmış hiçbir detayın eksik bırakılmadığı Türk hamamında kendinizi tarihin içerisinde dinlenirken bulacaksınız. Sıcak suyun etkisi ile yumuşayan vücut kese yardımı ile tekrardan temizlendikten sonra rahatlamaya başlamaktadır. Güngören spa merkezi her sağlık dalında müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerinin ayrılmasını sağlamaktadır.

08 Ağustos 2019
136 kez görüntülendi
Bakirkoy Spa | Bakirkoy masaj salonu